۲۷ فروردین ۱۳۹۸
فروردین ۲۷, ۱۳۹۸

عمل زیبایی بینی

فروردین ۲۷, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

عمل زیبایی بینی

اقدامات جراحی بینی به منظور اصلاح شکل ظاهری بینی را رینوپلاستى یا جراحی زیبایی بینی می نامند که هدف از آن دستیابی به تعادل بینی با سایر اجزای صورت از نقطه نظر علم زیباشناسی می باشد. جراحی زیبایی بینی ترکیبی از علم جراحی و پزشکی و نیز زیبایی شناسی و خلاقیت می باشد. ( جراح بینی )

بینی از اجزای بسیار پیچیده صورت می باشد و خصوصیات بینی هر فرد متناسب با سایز اجزا دیگر صورت برای هر کسی منحصر به فرد است.
به این خاطر در برنامه ریزی های جراحی زیبایی بینی علاوه بر اصلاح ایرادات بینی، حفظ تعادل با سایر اجزای صورت نیز در نظر گرفته می شود. در واقع بینی کوچک بر روی صورت بزرگ زیبا نخواهد بود.
عمل جراحی زیبایی بینی
براى به دست آوردن بینى زیبا ، سه عامل علم پزشکى ، هنر زیبایى شناسى و تجربه لازم هست. در واقع جراح بینى علاوه بر داشتن دانش روز پزشکى ،باید دستان هنرمند داشته باشد تا به مرور زمان با کسب تجربه ، بتواند نتایج جراحى بینى زیبایى بدست آورد.
در این شرایط به مرور زمان علاوه بر کاهش عوارض جراحى بینى ،نتایج عمل هاى بینى عالى خواهند بود. عمل زیبایی بینی که نتایج بینى یکسان دارد از هنر زیبایى شناسى به دور است و جراحى بینی که همواره دچار عوارض بعد از عمل بینى مى شود از دانش جراحى زیبایی بینی دور افتاده است و تجربه از عوارض جراحى بینی کسب نکرده است.
جراح زیبایى بینى علاوه بر اصلاح ایرادات بینى باید تعادل و هماهنگى بینى با صورت را هم برقرار کند. در انتها هم باید راه تنفس بینى بیمار باز باشد و فرد بعد از عمل زیبایی بینی هیچ گونه مشکل تنفسى نداشته باشد.
در عمل زیبایی بینی به این نکته توجه داشته باشید که حتما برای به دست آوردن نتیجه ایده آل به بهترین جراح بینی مراجعه کنید.