۲۴ فروردین ۱۳۹۹
فروردین ۲۴, ۱۳۹۹

عمل جراحی بینی شکسته

فروردین ۲۴, ۱۳۹۹ ۰ دیدگاه

عمل جراحی بینی شکسته

جراحی بینی شکسته : بینی ، به عنوان مرکزی ترین عضو صورت بیش از سایر اعضا در معرض آسیب دیدگی و شکستگی قرار می گیرد ؛ به هر گونه ترک یا شکستگی در قسمت استخوان بینی ، شکستگی بینی گفته می شود ؛ که در اثر اصابت یک ضربه خارجی به بینی رخ می دهد و می تواند منجر به کجی ، انحراف تیغه میانی ، بروز قوز بر روی بینی و از این قبیل موارد شود. ( جراح بینی شیراز )

بروز شکستگی بینی ، تاثیر به سزایی در جذابیت چهره افراد می گذارد و می تواند منجر به بروز مشکلات تنفسی نیز شود ؛ بنابراین با انجام عمل زیبایی بینی شکسته ، علاوه بر سلامت می توان به زیبایی بینی نیز کمک شایانی کرد.

بینی شکسته چه علائمی دارد ؟

از شایع ترین نشانه های شکستگی بینی ، باید به احساس درد شدید ، کبودی ، تورم بینی و خونریزی اشاره کنیم ؛ در ذیل به سایر علائم شکستگی بینی نیز اشاره شده است :

بد شکلی بینی
خون دماغ
حساسیت بینی نسبت به لمس
کبودی زیر چشم
بروز مشکلات تنفسی
و غیره

کسانی که دچار شکستگی بینی شده اند ، باید به منظور کاهش تورم و کبودی و متوقف کردن خونریزی از کمپرس یخ استفاده کنند.

در اکثر مواقع خونریزی بینی ، خفیف بوده و به سرعت متوقف می شود و افراد باید در طی چند روز به پزشک مراجعه کرده و تحت درمان قرار گیرند ؛ در غیر این صورت ، نیاز به مراجعه سریع به پزشک می باشد.

هزینه عمل بینی شکسته

از رایج ترین سوالات در رابطه با شکستگی بینی ، باید به هزینه عمل شکستگی بینی چقدره ؟ اشاره کنیم.

در رابطه با هزینه عمل زیبایی بینی شکسته ، باید ذکر شود قیمت نهایی آن توسط جراح بینی مشخص می گردد ؛ چرا که به پارامترهای بسیار گوناگونی بستگی دارد.